Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 29.11-05.12.2021

Poniedziałek 29.11

6.30     Za + Mariana Ciurlę

Wtorek 30.11

17.00   Za + Marię Ziajka

Środa 1.12

6.30     Za + Antoniego Mrowca (30 dz. po śm. od Róży Bronisława Janeczko)

Czwartek 2.12

17.00   Za + Józefę Caputa 10 r. śm. z mężem Janem

Piątek 3.12

6.30     Za + Tadeusza Mrowca
17.00   Za + Tadeusza Knapka z rodzicami i teściami

Sobota 4.12

17.00   Za + Marię Jasek z wnukiem Krzysztofem

Niedziela 2 Adwentu 5.12

8.30     O bł. Boże, op. Matki Bożej Różańcowej i zdrowie dla sióstr z Róży
           Anny Knapek i ich rodzin
10.30     Za + Czesławę Jagosz z rodzicami i teściami

Copyright © 2021 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.