Intencje mszalne

W Kościele istnieje bardzo wielka różnorodność nabożeństw i modlitw. Każde z nich ustępuje jednak co do wartości Mszy świętej. W Eucharystii bowiem uobecnia się jedyna ofiara Chrystusa - Jezus umiera za nas, spłacając dług naszych grzechów, i przywraca nam nowe życie. Jest to więc źródło, z którego wypływają wszystkie łaski. Ofiarowanie Mszy świętej w jakiejś intencji to bez wątpienia największy dar duchowy, jakim możemy kogokolwiek obdarzyć.

Intencje mszalne można zamawiać zawsze po Mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Proszę powiadomić o zamówionej przez siebie Mszy św. krewnych i znajomych. Pełne uczestniczenie we Mszy św. to bycie w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) i zjednoczenie się z Jezusem w Komunii św.

Intencje mszalne 08 - 15.07.2024

Poniedziałek 8.VII

6.30       Za + Tadeusza Caputę

Wtorek 9.VII

17.00     O bł. Boże i op. Matki Bożej Różańcowej dla Wiktorii w 18 r. urodzin

Środa 10.VII

6.30       W int. Ojczyzny (od parafian)

Czwartek 11.VII

17.00     Za + Stefana Rogacza 23 r. śm. z żoną Otylią

Piątek 12.VII

6.30       Za + Annę Mika

Sobota 13.VII

17.00     Za + Annę Jasek z mężem Stanisławem i rodzicami

Niedziela 15 Zw. 14.VII

8.30       Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i op. Matki Bożej Różańcowej
              dla rodziny Piecuch
10.30     Za + Ewelinę Kublin 19 r. śm.

Copyright © 2024 Parafia Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce. Wszelkie prawa zastrzeżone.